Project Manager - Kraków

Virtua Sp. z o.o.

Kraków, 31-032, małopolskie

Opis stanowiska pracy

VIRTUA to software house pracujący z ciekawymi, często bardzo dużymi, projektami. Działamy w Krakowie i we Wrocławiu, praktycznie wyłącznie na rzecz klientów zagranicznych (USA, UK, Kanada, Nowa Zelandia i inne). Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania stron i aplikacji internetowych, w dużej mierze opartych o platformę Magento.

Obecnie, do krakowskiego oddziału, poszukujemy osoby na stanowisko Project Managera.

Do głównych zadań osoby na w/w stanowisku będzie należało

  •  zarządzanie projektami,
  •  koordynowanie prac zespołu programistów,
  •  sporządzanie specyfikacji oraz pilnowanie zobowiązań projektowych tj. terminy, wytyczne, budżet,
  •  kontakt i podtrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.

Wymagania

  • doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność zarządzania zespołem projektowym,
  •  znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) pozwalająca na swobodną komunikację z Klientem,
  •  doświadczenie w zarządzaniu projektami programistycznymi, mile widziane w branży e-commerce,
  •  identyfikowanie potrzeb Klientów oraz rozwijanie z nimi partnerskich i efektywnych relacji biznesowych.

Zapewniamy

  •  udział w międzynarodowych projektach,
  •  pracę pełną wyzwań, w której od pierwszego dnia będziesz miał/-a możliwość się wykazać,
  •  samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
  •  wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Virtua Marek Syrek (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

VIRTUA to agencja digital commerce skupiająca wysoko wykwalifikow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management