Project Manager (junior) with French and English

Biuro Tłumaczeń Technicznych Lido-Lang Sp. j.

Kraków, 30-644, małopolskie

Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI:
Wsparcie działu produkcji w kompleksowej realizacji projektów tłumaczeniowych
Analiza dokumentacji projektowej
Techniczne przygotowanie plików
Kontakt z dostawcami i klientami

LIDO-LANG jest jednym z największych biur tłumaczeniowych w rejonie Europy Środkowo- Wschodniej (pierwsza 20 według rankingu Common Sense Advisory z 2014 roku). Obecne biuro zatrudnia ponad 40 osób w 8 działach firmy. Na co dzień pracujemy dla największych marek z Europy Zachodniej i Ameryki Północnej. Z naszych tłumaczeń korzystają takie firmy jak: Toyota, Nissan, Heineken CLAAS, Bosch, sieci marketów JULA i inni.
Sukcesy zawdzięczamy wyłącznie ludziom. LIDO-LANG tworzy zespół najwyższej klasy specjalistów: lingwistów, informatyków, handlowców. Każdy z nas jest inny, ale łączy nas pasja do języków, chęć pracy z ludźmi i dużo dystansu do świata.

Wymagania

Biegła znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie
Dobra znajomość języka angielskiego (min.B2)
Ponadprzeciętne zdolności organizacyjne: planowanie, wielozadaniowość,
Znajomość pakietu MsOffice
Wysokie umiejętności komunikacyjne: w mowie i piśmie
Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
Wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Biuro Tłumaczeń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1-5 lat
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
multisport, pakiet medyczny, zajecia jezykowe