Project Manager / Junior Project Manager

Global4Net Sp. z o.o.

53-024 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Global4Net to agencja ecommerce od 6 lat działająca na rynku polskim oraz zagranicznym. Znajdujemy się w centrum Wrocławia, do tej pory zrealizowaliśmy blisko 200 projektów (wśród zadowolonych klientów można wymienić między innymi Rotom Polska, Uniwersytet Wrocławski, Grupę Kapitałową Portero).
Nasze działania skupiają się w obszarze e-commerce, rozwijamy projekty z wykorzystaniem dobrych praktyk i wzorców projektowych (stosujemy metodologię pracy SCRUM, frameworki, systemy rozporoszone, programowanie w parach).
Dbamy o nasz Zespół poprzez zapewnienie szkoleń i warsztatów, umożliwiamy zdawanie certyfikatów, zapewniamy doskonałe warunki pracy w klimatyzowanych pomieszczeniach w miłej atmosferze - wszyscy się znamy, brak struktury korporacji. Poszukujemy ludzi, którzy pragną się rozwijać, tym samym przyczyniając się do wzrostu wiedzy całej organizacji przy okazji realizując własne pasje.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
- Przygotowywanie dokumentacji projektowej,
- Szacowanie czasu realizacji zadań,
- Planowanie harmonogramu projektów oraz koordynacja zadań,
- Zarządzanie budżetem oraz ryzykiem projektu,
- Zapewnienie efektywnej komunikacji w zespole,
- Zbieranie materiałów od klientów,
- Rozdzielanie pracy pośród członków zespołu oraz egzekwowanie jej realizacji.

Wybranej osobie oferujemy:
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji przez udział w ciekawych projektach oraz szkoleniach,
- Możliwość pracy w metodykach zwinnych - SCRUM,
- Dostęp do biblioteki firmowej,
- Imprezy oraz wyjazdy integracyjne,
- Praca w biurze w centrum Wrocławia w klimatyzowanych pomieszczeniach,

Wymagania

Umiejętność organizowania pracy i planowania
Łatwość nawiązywania relacji biznesowych
Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów w metodykach Agile
Kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność oraz inicjatywa w działaniu
Chęć podnoszenia własnych kwalifikacji i radzenia sobie z wyzwaniami

Prezentacja firmy

Global4Net to Sftware House od 7 lat działająca ny rynku polskim oraz za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca Kadra zarządzająca