Project Manager HVAC

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, młodej, prężnie funkcjonującej firmy inżynierskiej z branży HVAC poszukujemy osoby na stanowisko:

Project Manager HVACMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Projektowanie instalacji chłodniczych;
  • Ofertowanie i dobór urządzeń – identyfikacja potrzeb klientów, wsparcie techniczne;
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami;
  • Kontrola jakości wykonywanych prac.

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień związanych z chłodnictwem, klimatyzacją, automatyką;
  • Wykształcenie kierunkowe (wyższe - mile widziane);
  • Znajomość instalacji CO2 (propanowych – jako dodatkowy atut);
  • 5-10 lat w branży chłodniczej;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w sprawach technicznych (współpraca z zagranicznymi partnerami biznesowymi);
  • Samodzielność w działaniu;
  • Nastawienie na klienta – predyspozycje do współpracy z klientem;
  • Kreatywność w zakresie proponowanych rozwiązań;
  • Mile widziane predyspozycje do zarządzania zespołem;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w niewielkiej, prężnie działającej firmie;
  • Realny wpływ na kierunek rozwoju firmy;
  • Nowoczesne narzędzia pracy (w tym: samochód służbowy, laptop, telefon);
  • Duże możliwości w zakresie szkoleń branżowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.