Project Manager Hurtowni Danych

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1087471

Dla naszego klienta z branży bankowej poszukujemy specjalisty na stanowisko Project Manager Hurtowni Danych.

Główny zakres obowiązków:
- zarządzanie projektami informatycznymi z obszaru hurtowni danych
- analiza wymagań biznesowych
- tworzenie dokumentacji projektowej
- zarządzanie zespołem projektowym

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (preferowany kierunek studiów: informatyka, zarządzanie, ekonomia, finanse i bankowość)
- minimum 3 lata doświadczenia we wdrożeniach systemów informatycznych w sektorze finansowym (w tym minimum 2 lata na stanowiskach kierownika zespołu lub kierownika projektu)
- doświadczenie we wdrożeniach projektów w jednym z obszarów: hurtowni danych, raportowania zarządczego, automatyzacji procesów biznesowych
- wymagana znajomość pakietu MS Office oraz aplikacji MS Project i MS Visio,
- znajomość SQL
- znajomość metodyk prowadzenia projektów (Prince2, PMI),
- znajomość rozwiązania SAS BI będzie dodatkowym atutem
- ugruntowana wiedza z zakresu produktów oraz procesów bankowych (depozytowych, kredytowych, płatności) będzie dodatkowym atutem
- minimum dobra znajomość języka angielskiego
- rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
- umiejętności analityczne oraz szybkiego i samodzielnego rozwiązywania problemów również pod presją czasu
- umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie
- zaangażowanie w realizowane projekty, odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:
- umowę B2B (chęć współpracy długofalowej)
- wynagrodzenie w granicach 600 – 850 do negocjacji.
- benefity pozapłacowe (medicover, multisport)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland