Project Manager- Hotele

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za przygotowanie oraz realizację projektów inwestycyjnych w segmencie hotelowym. Poszukujemy mobilnej osoby ponieważ praca na tym stanowisku wiąże się z wizytami w centrali w Warszawie.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy fundusz inwestycyjny który dynamicznie rozwija się na terenie Polski.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za przygotowanie oraz realizację projektów inwestycyjnych zgodnie ze strategią firmy
  • Wybór oraz nawiązanie współpracy z biurami architektonicznymi oraz innymi firmami biorącymi udział w inwestycji
  • Nadzór nad procesem projektowania oraz uzyskania wymaganych decyzji administracyjnych
  • Odpowiedzialność za przygotowanie budżetu inwestycji oraz nadzór nad wykonaniem
  • Przygotowanie oraz przeprowadzenie przetargu na firmę Generalnego Wykonawstwa
  • Nadzór nad pracą firmy GW, inspektorów nadzoru oraz innych uczestników procesu inwestycyjnych
  • Współpraca z operatorem hotelowym w zakresie wdrażania standardów hotelowych
  • Nadzór nad wykończeniem powierzchni obiektu "pod klucz"
  • Koordynacja dostaw inwestorskich

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo, architektura)
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Kierownika Projektu (preferowane doświadczenie w segmencie hotelowym lub komercyjnym)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania złożonym projektem inwestycyjnym
  • Wiedza na temat administracyjnych oraz finansowych aspektów zarządzania procesem inwestycyjnym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy

  • Pracę na samodzielnym stanowisku oraz możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość realizacji nowoczesnych oraz innowacyjnych projektów inwestycyjnych
  • Pracę w międzynarodowej organizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page