Specjalista ds. Funduszy UE

Inicjatywa Euro

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Współudział w pozyskiwanie Funduszy Unijnych dla Klientów.
  • Zapewnienie wsparcia przy prowadzenie projektów.
  • Przygotowywanie wniosków i niezbędnej dokumentacji (również na etapie rozliczania projektów).
  • Kontakt z Instytucjami Pośredniczącymi.
  • Dbałość o terminowość i efektywność składanych dokumentów.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych oraz przygotowywania wniosków.
  • Chęć rozwoju w zakresie funduszy unijnych.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Terminowość wykonywanych zadań.
  • Biegła znajomość Pakietu Office.
  • Prawo jazdy - mile widziane.

Prezentacja firmy

Inicjatywa Euro to sprawdzony parter w pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa