Project manager działu Digital

Dinx Group

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do naszego zespołu jako Project manager działu Digital

W zamian oferujemy:

• Ciekawą i twórczą pracę w zespole ludzi o szerokich horyzontach myślowych

• Niebanalne wyzwania

• Odpowiedzialne stanowisko i duży zakres samodzielności

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

• Miłą i przyjazną atmosferę pracy

Praca stacjonarna w biurze w Łodzi

Wymagania

Poszukujemy osoby która potrafi, lubi i chciałaby:
• Koordynować i dysponować efektywnie swoim czasem pracy
• Nadzorować działania wykonawców oraz kompletować ich twórczość
• Kontrolować budżet projektów
• Przygotowywać prezentacje
• Działać pod presją czasu
• Koordynować kilka projektów jednocześnie
• Budować relacje ze swoim zespołem oraz z klientem
Oraz
• Ma doświadczenie w prowadzeniu projektów kampanii marketingowych (mile widziane agencyjne)
• Posiada wiedzę dotyczącą marketingu interaktywnego: social media, strony www, blog, analityki internetowej, SEO, SEM
• Kreatywność i komunikatywność to jej atut

Prezentacja firmy

Agencja Reklamowa prężnie działająca na rynku rodzimym i zagranicznym.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1PLN - 2PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Kadra zarządzająca