Project Manager ds.Nieruchomości

Platforma Mieszkaniowa S.A.

Poznań, wielkopolskie

Od: Platforma Mieszkaniowa S.A.
Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Kadra zarządzająca

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko Project Menager ds. Nieruchomości jeśli jesteś osobą pozytywnie nastawioną do świata, która chce robić ponadprzeciętne rzeczy w otoczeniu wspaniałych ludzi i być wynagradzana za włożony wysiłek oraz zaangażowanie w pracę, jest to oferta idealna dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • budowanie własnej bazy partnerów biznesowych (biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i firm deweloperskich),
  • prowadzenie szkoleń oraz wdrażanie nowych partnerów w rynek inwestycji z rynku pierwotnego,
  • aktywne wspieranie partnerów zmierzające do realizacji zamierzonych celów sprzedażowych,
  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji z obecnymi i przyszłymi partnerami firmy.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie,
  • doświadczenie w branży nieruchomości, oraz znajomość rynku pierwotnego.
  • odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy, skuteczność działania,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, Power Point, Outlook).

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę - wsparcie współpracowników
  • pracę w rozwijającej się firmie – możliwość rozwoju zawodowego.
  • niezbędne narzędzia pracy (tj. telefon, komputer),
  • atrakcyjny system wynagradzania – podstawa plus prowizja
  • możliwość prowadzenia własnych projektów
  • szkolenia na inwestycji
  • szkolenia sprzedażowe
  • wyjazdy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.