Project Manager / Business Development Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Moim Klientem jest jedną z największych w Polsce sieci sprzedaży retail. W trosce o zapewnienie rozwoju programów lojalnościowych oraz produktów wspierających sprzedaż, poszukuję osoby na stanowisko Project Manager / Business Development Manager.

Informacje o kliencie

Potencjalnym pracodawcą jest firma o ugruntowanej pozycji na rynku oraz bardzo dobrej renomie. Project / Business Development Manager ma odpowiadać za rozwój rozwiązań wpierających sprzedaż. Zatrudniona osoba, będzie miała możliwość realizacji swoich pomysłów, których celem będzie rozwój programów lojalnościowych i rozwiązań dla klientów indywidualnych wspierających sprzedaż. Poszukiwana osoba zajmie samodzielne stanowisko. W raz rozwojem prowadzonych aktywności, możliwe będzie utworzenie zespołu.

Opis stanowiska

  • Tworzenie koncepcji i wdrożenie programów lojalnościowych
  • Zapewnienie właściwej komunikacji i promocji produktów, we wszystkich kanałach dystrybucji
  • Implementacja rozwiązań mających na celu wzrost sprzedaży
  • Przygotowywanie rozwiązań dla klientów, odpowiadających ich potrzebom
  • Odpowiedzialność za rentowność wprowadzonych działań
  • Ścisła kooperacja z Dyrektorem Marketingu i Sprzedaży
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami rozwiązań dla klientów (B2C)- np. kredyty ratalne, ubezpieczenia
  • Analiza działań konkurencji i weryfikacja trendów rynkowych
  • Tworzenie regulaminów akcji promocyjnych

Profil kandydata

  • Wykształcenie kierunkowe (marketing, ekonomia, prawo)
  • Rozwój biznesu w zakresie sprzedaży usług
  • Conajmniej 10 letni staż pracy w obszarze rozwoju produktów/ loyalty partners
  • Tworzenie rozwiązań loyalty w branży retail
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych produktówre
  • Biegłość w przygotowywaniu regulaminów akcji marketingowych
  • Umiejętność analizy trendów oraz potrzeb klientów indywidualnych
  • Mile widziane doświadczenie w e-commerce
  • Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • System premiowy uzależniony od efektywności podejmowanych działań
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Multisport
  • Miejsce postojowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page