Project Manager - Budownictwo Mieszkaniowe

CPL Jobs Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Lokalizacja: Warszawa

Nasz Klient, międzynarodowy developer mieszkaniowy, obecnie poszukuje osoby na stanowisko Project Managera do pracy na projektach budowlanych w Warszawie.

Wymagania, które musisz spełniać, aby wziąć udział w projekcie:

  • Doświadczenie około 5 lat w samodzielnym prowadzeniu budowy nieruchomości, takich jak wielorodzinne budynki mieszkaniowe, osiedla.
  • Doświadczenie w pracy, jako Project Manager,
  • Doświadczenie przy pozyskiwaniu gruntów pod nowe inwestycje,
  • Znajomość prawa budowlanego, doświadczenie w uzyskiwaniu niezbędnych pozwoleń i procedur,
  • Przeprowadzanie przetargów i wybór wykonawcy,
  • Doświadczenie w prowadzeniu nadzoru nad pracami budowlanymi,
  • Project Management "od A do Z",
  • Zarządzanie budżetami, zespołem osób oraz pełna odpowiedzialność za całość prowadzonych działań i budowy,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - będzie dodatkowym atutem,
  • Komunikatywność.

Zakres obowiązków na stanowisku Project Managera:

  • Nadzorowanie i współpraca w fazie projektowania,
  • Nadzór nad procesem wyłaniania wykonawców budowy,
  • Ścisła współpraca z działem Property - Development Managerem i Architektami,
  • Współpraca z Inżynierami i Technical Managerami,
  • Nadzór inwestorski,
  • Codzienne wizyty i praca na miejscu budowy,
  • Zarządzanie zespołem osób na budowie,
  • Odpowiedzialność za tworzenie i realizację budżetów, rozliczeń i harmonogramów,
  • Doprowadzenie do oddania ukończonego obiektu.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Wynagrodzenie podstawowe na bardzo dobrym poziomie,
  • Pracę na ciekawych projektach w Warszawie,
  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym,
  • Bonusy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.