Project Manager - aplikacje mobilne i webowe

KISS digital sp. z o.o.

Kraków, 31-514, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Masz ochotę na zmiany i chciałbyś/chciałabyś pracować jako Project Manager prowadząc projekty mobilne i webowe? Zapraszamy do złożenia swojej oferty na stanowisko Project Manager w KISS digital. Będziesz miał/a okazję pracować z zespołem wspaniałych ludzi, w atmosferze wzajemnej współpracy i poczucia wspólnych celów. Nasze projekty prowadzimy w SCRUMie, więc będziesz także miał/a okazję pełnić rolę Product Ownera. Jeżeli nie znasz tej metodyki, niech Cię to nie martwi - na starcie otrzymasz odpowiednie przeszkolenie.

Czego konkretnie oczekujemy?

  • Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku związanym z prowadzeniem projektów
  • Obycia w sprawach technicznych, związanych z aplikacjami mobilnymi i internetowymi
  • Zacięcia na doprowadzanie spraw do końca
  • Wysokiej komunikatywności i umiejętności klarownego argumentowania swojego zdania
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w SCRUMie
  • Doświadczenie jako programista lub tester

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Zbieranie i analizowanie wymagań projektowych
  • Przygotowywanie kosztorysów i ofert dla klientów
  • Komunikacja z klientami w trakcie trwania projektu i po jego zakończeniu
  • Komunikacja z zespołem, w tym organizowanie planningów, daily i retrospekcji
  • Monitorowanie i raportowanie postępu prac nad projektem
  • Tworzenie wewnętrznej dokumentacji na temat projektu

Co oferujemy?

Nie piszemy o młodym, dynamicznym zespole (choć taki on właśnie jest), ani o przyjaznej, bezstresowej atmosferze (jest przyjazna, choć zdarza się nie całkiem bezstresowa). Oferujemy natomiast:

  • Pakiet szkoleń wewnętrznych na dobry początek
  • Wynagrodzenie netto w wysokości do 7000zł zależnie od doświadczenia i umiejętności
  • Pracę przy projektach ciekawych, lub dla znanych marek, lub obie rzeczy na raz
  • Możliwość rozpoczynania pracy pomiędzy 8:00 a 9:30
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne w Medicover
  • Wsparcie firmy w podnoszeniu swoich kwalifikacji, finansowanie konferencji i szkoleń, zakup literatury i innych materiałów edukacyjnych
  • Pracę w centrum Krakowa, w słonecznym biurze i w naprawdę fajnej atmosferze

Jak wygląda proces rekrutacji?

Zwykle mówimy, że proces rekrutacji "is easy like one, two and three". W tej rekrutacji proces jest nieco wydłużony, aby obie strony miały szansę upewnić się, że chcą ze sobą pracować :)

Wysyłasz do nas swoje CV

  • Umawiamy się na rozmowę telefoniczną
  • Następnie umawiamy się z Tobą na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną
  • I ewentualnie na drugą, finalną rozmowę

Wchodzisz w to? Wyślij swoje zgłoszenie, nie zapomnij także dodać stosownej klauzuli prawnej. Nie wysyłaj listu motywacyjnego, nie czaruj okrągłymi zdaniami. Keep it simple.

Prezentacja firmy

KISS jest firmą technologiczną o silnych kompetencjach marketingowych i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Kadra zarządzająca