dmt Software House Sp. z o.o.

Project Manager/Analityk

Od: dmt Software House Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Firma dmt Software House Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych systemów informatycznych dedykowanych dla firm z sektora bankowego i finansowego. Interesują nas szczególnie te systemy i usługi, które ze względu na skomplikowane mechanizmy transakcyjno-rozliczeniowe oraz duże ilości przetwarzanych informacji stanowią wyzwanie w produkcji i wdrożeniu. Nasz zgrany zespół to wysokiej klasy specjaliści, którzy ambitnie podchodzą do wykonywanych zadań i poszukują innowacyjnych rozwiązań.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Project Manager - Analityk, która zajmie się analizą i zarządzaniem projektami dla sektora finansowego.

Zakres obowiązków:

1. Asystowanie w zarządzaniu i realizacji projektów informatycznych, nadzór nad procedurami

2. Odpowiedzialność za współpracę z zespołem realizującym projekty oraz klientem

3. Analiza wymagań klienta oraz zarządzanie zmianami

4. Opracowywanie dokumentacji analitycznej oraz projektowej

5. Kontakty z klientami wymagają gotowości odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • udział w ciekawych i innowacyjnych projektach
  • pracę w doskonałej atmosferze w zgranym zespole
  • uczestnictwo w imprezach integracyjnych
  • pakiet medyczny
  • praca zdalna

Wymagania:

1. Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi w tym znajomość metodologii (PM Book, Scrum)

2. Dobra znajomość zagadnień księgowych oraz umiejętność ich analizy - poparta doświadczeniem

3. Zdolności analityczne w tym umiejętność tworzenia założeń dla użytkowników biznesowych, projektantów oraz programistów

4. Wysoka systematyczność, komunikatywność i odpowiedzialność

5. Swobodne posługiwanie się językiem angielskiem w mowie i piśmie

Dodatkowe atuty:

1. Znajomość zagadnień faktoringowych

2. Umiejętność posługiwania się narzędziami bazodanowymi w tym znajomość języka SQL

3. Znajomość narzędzi/systemów raportujących

4. Znajomość systemów realizowanych w architekturach wielowarstwowych

5. Znajomość zagadnienia Continuous Integration

6. Doświadczenie w pracy z narzędziami: JIRA, Confluence