Project Manager / Account Manager Digital

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1116954

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta z branży farmaceutycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Project Manager / Account Manager (Digital)

Lokalizacja: Poznań
Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • Komunikacja z klientami (rynki europejskie),
  • Zbieranie wymagań od klientów na produkty web,
  • Koordynacja pracy zespołu programistów za pomocą narzędzia Jira.
Wymagania:
  • Znajomość procesu produkcji stron www,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • Angielski min. C1, najlepiej C2.
Oferujemy:
  • Możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu,
  • Rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej,
  • Benefity: Mulitsport, Medicover.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland