Adecco Poland Sp. z o.o.

Project Leader

Miejsce pracy: Rzeszów
Kim jesteśmy?
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dlaczego warto u nas pracować?
Ważna jest dla Ciebie pasjonująca i rozwijająca praca? Jednocześnie cenisz bezpieczeństwo, zasady fair play i dobrą atmosferę? My też tak mamy, dlatego pracujemy w Adecco! Też chcesz? Dołącz do naszego zespołu!

Obowiązki na tym stanowisku obejmuje:

  • analiza zapytań od klientów,
  • negocjacje handlowe z klientem
  • przygotowanie struktury podziału prac
  • przygotowanie harmonogramów
  • planowanie i zarządzenie budżetem
  • utrzymanie kontaktu z klientem
  • monitorowanie statusu projektu
  • motywowanie członków zespołu
  • zarządzanie stronami zaangażowanymi w projekt
  • zarządzanie ryzykiem
  • poszerzanie bazy klientów i podtrzymywanie kontaktów z aktualnymi
  • uczestnictwo w targach oraz w konferencjach międzynarodowych

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe (najlepiej techniczne)
  • wymagane min. 2-3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • asertywność
  • pełna samodzielność w wykonywaniu pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych

W zamian otrzymasz m.in.:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę na lata w prestiżowej firmie
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie stałe (uzależnione od umiejętności i doświadczenia)
  • dodatki premiowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • telefon służbowy
  • szkolenia
  • pracę pełną ambitnych wyzwań
  • współpracę z najlepszymi specjalistami
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Ta oferta dotyczy PRACY STAŁEJ!

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV klikając w przycisk APLIKUJ

Zapewniamy, iż wszystkie aplikacje zostaną rozpatrzone, skontaktujemy się jednak tylko z wybranymi osobami.

Numer referencyjny: PL/10/2016/RZS
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.