Project Leader

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, Amerykańskiej korporacji która w chwili obecnej rozwija swoje centrum SSC na terenie Gdańska, poszukujemy kandydatów do nowego zespołu Payrollowego.

Jeżeli:

  • Posiadasz doświadczenie zarządzaniu projektami?
  • Znasz na poziomie bardzo dobrym język angielski?
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu tranzycją procesów z rynków Europejskich?

Ta oferta jest dla ciebie, aplikuj już teraz!

Project LeaderMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Współpraca z zespołem Payrollowym,
  • Zarządzanie projektami związanymi z wdrażaniem globalnej strategii płac,
  • Współpraca z zewnętrznymi zespołami audytorów,
  • Wybór oraz negocjacje z dostawcami odpowiedzialnymi za naliczanie płac,
  • Przeprowadzanie procesów kadrowo-płacowych z rynków Europejskich do biura w Gdańsku,
  • Optymalizacja procesów płacowych;

Wymagania:

  • Posiadasz  kilku letnie doświadczenie w obszarze zarządzania projektami,
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym,
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w procesach kadrowo-płacowych;

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę po okresie próbnym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • System MyBenefit;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.