Project Leader-Beauty Trainer

Oriflame Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Workplace: Warszawa

Zakres zadań:

  • Zarządzanie projektem sprzedażowo - kosmetycznym
  • Prowadzenie profesjonalnych szkoleń kosmetycznych
  • Prowadzenie pokazów kosmetycznych w Galeriach Handlowych
  • Doradztwo kosmetyczne w procesie obsługi klienta

Oczekiwania:

  • Wykształcenie kosmetyczne wyższe (minimum licencjat)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w branży kosmetycznej
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń
  • Dobra obsługa programu Power Point
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Dynamiczne, pozytywne nastawienie oraz entuzjazm i kreatywność w działaniu
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy i samodzielność
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Interesującą współpracę z międzynarodową firmą kosmetyczną
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze i przyjazną atmosferę
  • Dostęp do najnowszej wiedzy kosmetologicznej i innowacyjnych technologii w oparciu o własne laboratoria badawcze
  • Korzystanie z wieloletniego doświadczenia w dziedzinie tworzenia i produkcji kosmetyków naturalnych
  • Wpływ na kreowanie wizerunku firmy i postrzeganie marki
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków

Oferta skierowana jest do osób prowadzących własną działalność gospodarczą.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.