Project engineer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o doskonałej renomie, oferującej rozwiązania z zakresu inżynierii procesowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Project engineer Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Projektowanie instalacji procesowych dla branży przemysłowej,
  • Odpowiedzialność za przygotowanie dokumentacji technicznej, certyfikatów oraz kosztorysów realizowanych projektów,
  • Planowanie oraz koordynacja procesu konstrukcji, implementacji i start-up projektu,
  • Zamówienia sprzętu oraz komponentów,
  • Przygotowywanie rysunków ACAD, P&ID oraz dokumentacji w 3D,
  • Ścisła współpraca z poddostawcami oraz klientami firmy, celem zapewnienia jak najlepszej satysfakcji z realizowanych usług,
  • Wsparcie w rozwoju oraz ulepszaniu instalacji po stronie klienta, w uwzględnieniem norm jakościowych i bezpieczeństwa,
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach w klientami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki to Inżynieria Procesowa i Chemiczna, Mechanika i Budowa Maszyn lub Automatyka,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • 3-5 lat doświadczenia w realizacji projektów dla branży spożywczej będzie atutem
  • Bardzo dobra znajomość MS Office oraz AutoCAD,
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz pracy w zespole,
  • Komunikatywność oraz multizadaniowość,
  • Gotowość do podróży służbowych w niewielkim wymiarze.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczeń w międzynarodowej organizacji,
  • Atrakcyjne warunki współpracy oraz dodatkowo rozbudowany pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.