Project Assistant

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy doradczej, poszukujemy osób na stanowisko:

Project AssistantMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentów i prezentacji na potrzeby Partnera w firmie;
  • Zapewnienie sprawnej i terminowej realizacji projektów;
  • Wsparcie administracyjne Konsultantów;
  • Koordynowanie terminarza spotkań;
  • Administrowanie bazy danych w projekcie.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: psychologia, filologia angielska, zarządzanie projektami, zarządzanie zasobami ludzkimi;
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku w międzynarodowej organizacji;
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym;
  • Profesjonalną atmosferę pracy;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Szeroki pakiet socjalny;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.