Opis stanowiska pracy

Posiadasz zdolności organizacyjne? Jesteś osobą aktywną i dynamiczną w działaniu oraz lubisz podróżować? Jesteś gotów odkrywać nowe zakątki świata i zwiedzać nowe kraje? Chciałbyś pracować na stanowisku biurowym, ale męczy cię ciągłe siedzenie za biurkiem?

Jeśli tak, jest to oferta skierowana właśnie do Ciebie! W związku z aktywnym rozwojem firmy obecnie poszukujemy osób chcących rozpocząć swoją karierę jako Project Assistant.

Dzięki dużej różnorodności realizowanych przez Fairwind projektów możemy zaoferować Ci idealne połączenie pracy biurowej z możliwością podróżowania.

Jako Project Assistant, będziesz wspierał i koordynował pracę techników na dedykowanych projektach. Twoim celem będzie zapewnienie jak najwyższej jakości wykonywanych zadań, koordynacja wymagań budżetowych oraz realizacja bieżących potrzeb wynikacjących ze współpracy z klientem. Do Twoich zadań będzie należało między innymi zapewnienie/organizowanie zakwaterowania, transportu, samochodów, dbałość o sprawy administracyjne związane z projektem, raportowanie godzin pracy techników. Wszystkie działania prowadzone będą w oparciu o kontakt zarówno z biurem jak i klientem, a działania raportowane bezpośrednio do Project Coordinatora.

Podczas realizacji projektów, będziesz miał wiele okazji, aby zweryfikować swoje kompetencje i umiejętności, sprawdzić zdolność negocjacyjne oraz umiejętność pracy pod presją czasu. Jako Project Assistant będziesz ściśle współpracował z Project Coordynatorem, co będzie dla Ciebie świetą okazją do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności z zakresu planowania projektów i ewaluacji.

Wymagania

• Gotowość do częstych wyjazdów i pracy z dala od miejca zamieszkania;

• Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne;

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajmość innych języków będzie dodatkowym atutem);

• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne;

• Samodzielność w działaniu/ dobra organizacja pracy własnej (umiejętność wyznaczania priorytetów);

• Umiejętność szybkiego uczenia się; chęć zdobywania wiedzy; nastawienie na rozwój;

• Prawo jazdy Kat. B;

Oferujemy:

• Możliwość zdobycia doświadczenia w oparciu o współpracę w międzynarodowym środowisku;

• Podróże po różnych zakątkach świata;

• Doskonałą możliwość zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych;

• Możliwości doskonalenia zdolności językowych;

• Jeśli zdobędziesz odpowiednią wiedzę i umiejętności możesz stać się Project Coordynatorem, Project Managerem;

Prezentacja firmy

FairWind A/S jako globalny dostawca usług serwisowych i instalacyjnych t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa