Programowanie IT - Programista PHP/ZEND

So-Solutions

30-549 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

SO-SOLUTIONS to softwarehouse zajmujący się między innymi tworzeniem aplikacji internetowych. Wdrażamy ciekawe projekty IT, od stron internetowych, po systemy e-commerce i platformy bankowe. Oferujemy ciekawą pracę w młodym, ale doświadczonym zespole.

Poszukujemy kandydata na stanowisko PHP/ZEND  Web developer.

Miejsce pracy: Kraków

Główne zadania:

- programowanie aplikacji webowych

- tworzenie serwisów internetowych oraz platform e-commerce

- opieka nad istniejącymi serwisami

- nauka nowych technologii

Wymagania

• dobra znajomość PHP/ZEND

• dobra znajomość wzorca MVC
• dobra znajomość MySQL

• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

chęć zdobycia doświadczenia w realizacji innowacyjnych projektów

Mile widziane:

• znajomość Doctrine

• doświadczenie w podobnych projektach

• umejętność czytania dokumentacji technicnzej

własne portfolio prac

Oferujemy:

elastyczny czas pracy

ciekawą pracę w młodym i doświadczonym zespole

• udział w innowacyjnych i rozwojowych projektach

W zgłoszeniach prosimy o zamieszczenie oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Prezentacja firmy

SO-SOLUTIONS to młody zespół programistów, analityków i projektantów int... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy