Programisty Baz Danych SQL

McCom Sp z.o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasz zespół to osoby kreatywne i ambitne, tworzymy nowoczesne rozwiązania dla klientów z branży e-commerce wykorzystując najnowsze technologie.

Stanowisko Programisty Baz Danych to w szczególności:
- Projektowanie i implementacja form PL/SQL na potrzeby aplikacji webowych oraz wdrażanie nowych funkcjonalności,
- Rozwój i utrzymanie istniejących baz danych,
- Praca w zwinnej metodyce wytwarzania oprogramowania

Na co możesz u nas liczyć?
- Na ciekawe innowacyjne projekty e-commerce dla klientów krajowych i zagranicznych,
- Na pracę przy integracji naszej platformy z największymi systemami klasy ERP,
- Na możliwość poznania procesów technologicznych i logistycznych wielu ciekawych branży,
- Na szkolenia i szansę rozwijania kwalifikacji oraz kariery zawodowej,
- Na odpowiedzialne, samodzielne stanowisko oraz na to, że będziesz miał możliwość decydowania i wypływania na projekty,
- Na wsparcie dla ciekawych inicjatyw,
- Na codzienne rozgrywki w „Call of duty” będące naszym ulubionym przerywnikiem (szczególnie jak lejemy szefa ),
- Na poznanie ludzi mających różne inne ciekawe pasje nie związane z pracą (góry, karate, narciarstwo, squash, tenis stołowy, siatkówka, fotografia, podróże),

Czego NIE musisz się obawiać i czego u nas nie doświadczysz ?
- Korporacyjnej sztywnej atmosfery,
- Tego, że będziesz małym trybikiem, nie mającym wpływu na to co robisz,
- Realizowania kilkunastu tematów naraz z etykietą „na wczoraj”,
- Siedzenia w pracy po godzinach w imię idei,
- Kilku przełożonych którzy wydają sprzeczne polecenia,

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?
- Bardzo dobrej znajomości SQL (DDL, DML, DCL),
- Praktycznej umiejętność tworzenia skryptów bazodanowych (SQL, PL/SQL),
- Doświadczenia w projektowaniu relacyjnych baz danych,
- Umiejętności logicznego myślenia, analizowania i rozwiązywania problemów biznesowych,
- Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
- Zaangażowania w wykonywaną pracę, terminowości, solidności,
- Poczucia odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
- Umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej,
- Doświadczenia w pracy z systemami kontroli wersji (git, svn).

Mile widziane:
- Znajomości zagadnień z obszaru administracji baz danych np. preferowany Oracle, MS SQL itp..
- Znajomości struktur baz danych aplikacji klasy ERP np. Comarch ERP, BPSC Impulse,
- Znajomości języków programowania.

Prezentacja firmy

<br/>Jednym ze strategicznych kierunków rozwoju MCCOM jest tworzenie, o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy