Benett People Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta, firmy wykorzystującej nowoczesne technologie poszukujemy osób na stanowisko:

Programista

Miejsce pracy: Warszawa
EMV/WAW/0218

Obowiązki:

  • projektowanie i tworzenie nowych rozwiązań,
  • rozwój istniejących aplikacji,
  • kontakt z klientem w celu omawiania tworzonych rozwiązań.

Wymagania:

  • umiejętność analitycznego myślenia i opisania procesu biznesowego,
  • znajomość podstawowych technik integracji aplikacji,
  • znajomość składni SQL,
  • znajomość składni HTML,
  • znajomość RegularExpression,
  • przydatna podstawowa znajomość JavaScript, CSS, XML, JSON, SOAP/REST w zakresie analizy składni aplikacji WWW,
  • znajomość MS Excel (w przypadku automatyzacji procesów z udziałem złożonych plików Excel: umiejętność pisania makr),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze testowania rozwiązań dla klientów.

Oferta:

  • forma zatrudnienia: umowa o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w firmie z branży IT specjalizującej się w robotyzacji procesów biznesowych,
  • szkolenia z zakresu zastosowania narzędzi do robotyzacji procesów biznesowych Kofax Kapow,
  • przyjazna i swobodna atmosfera pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji projektów dla dużych klientów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.