Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • Modernizacja i rozwój wszystkich rozwiązań IT opracowywanych przez naszą firmę.
  • Programowanie według precyzyjnie określonych i opisanych założeń projektowych.
  • Tworzenie, wykonywanie oraz automatyzacja scenariuszy testowych oprogramowania.
  • Analiza wymagań biznesowych w kontekście rozwijanych przez nas projektów.

Wymagania

  • Znajomość środowiska programistycznego Embarcadero RAD Studio / Delphi.
  • Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe), preferowane kierunki studiów: Informatyka, Elektronika, Telekomunikacja.
  • Wysokie zaangażowanie w wykonywane zadania.
  • Kreatywność i umiejętności rozwiązywania problemów.
  • Otwartość na poznawanie nowych technologii i rozwiązań.
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym analizę dokumentacji.

Mile widziane

  • Dobra znajomość SQL oraz zagadnień relacyjnych baz danych.
  • Znajomość ASP.NET, JavaScript, JQuery.
  • Znajomość branży certyfikacji / badań / kontroli.
  • Wiedza z zakresu metodyki rozwoju oprogramowania oraz dobrych praktyk programistycznych.

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Tworzenie nowoczesnych rozwiązań IT, z których korzystają firmy w całym kraju.
  • Elastyczne warunki zatrudnienia.
  • Miłą atmosferę pracy.

Do aplikowania zapraszamy również osoby, które jeszcze nie mają doświadczenia w branży IT, a chciałyby rozpocząć przygodę z programowaniem, przy realizacji komercyjnych projektów.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić klauzulę o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Proemnet Sp. z o.o. w celach rekrutacyjnych oraz na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych, również po okresie rekrutacji, w bazie danych firmy Proemnet Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 01-366, przy ul. Oświatowej 14/8, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."

 Brak powyższej klauzuli będzie równoznaczny z wyłączeniem aplikacji z procesu rekrutacji.

Prezentacja firmy

PROEMNET Sp. z o.o. jest dostawcą usług obejmujących realizację wszelkie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy