Opis stanowiska pracy

MindsEater, innowacyjna firma IT z Poznania, poszukuje programistów do działu rozwoju oprogramowania.

Firma istnieje od ponad 5 lat, dostarczając swoim klientom nowoczesne rozwiązania IT na rynku polskim, angielskim oraz hiszpańskim. Tworzymy zaawansowane funkcjonalnie portale oraz aplikacje mobilne, a także dedykowane i nieszablonowe oprogramowanie realizowane na indywidualne zamówienie klientów.

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim:

  • dobrej znajomości PHP oraz koncepcji związanych z programowaniem obiektowym,
  • znajomości relacyjnych baz danych i SQL,
  • znajomości HTML i CSS,
  • znajomości JavaScript i jQuery,
  • znajomości Gita,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej (także w języku angielskim),
  • minimum rocznego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania, bądź współtworzenie przynajmniej 6 projektów IT,
  • chęci do nauki i rozwijania nowych umiejętności.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość języka Java,
  • znajomość frameworku Yii i Yii2,
  • znajomość frameworku Symfony 2 lub 3,
  • znajomość Apache Cordova.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym i zgranym zespole, w którym kładziemy wysoki nacisk zarówno na standardy, jak i dobrą atmosferę w pracy,
  • pracę jednozmianową z możliwością elastycznego doboru godzin,
  • ciekawe i unikalne projekty, każdy z innowacyjnymi rozwiązaniami funkcjonalnymi i technicznymi,
  • możliwość rozwoju zawodowego i naukę nowych technologii,
  • odpowiedzialne i wielopłaszczyznowe zadania – już od pierwszego dnia pracy,
  • współpracę i wymianę doświadczeń ze specjalistami inżynierii oprogramowania,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od umiejętności i zaangażowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)”.

Prezentacja firmy

Firmę MindsEater tworzy zespół młodych i kreatywnych ludzi, który... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych, Praca Inżynieria, Praca IT - ERP