OTTO Work Force OTTO Work Force

Programista

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: OPOLE

Programista

Miejsce: Opole
Kraj: Polska
Rodzaj pracy: praca stała
Numer referencyjny: PF/02/2017/OP

OPIS STANOWISKA

- rozwój i utrzymanie aplikacji, głównie przy wykorzystaniu języka PHP
- projektowanie nowych rozwiązań
- optymalizacja pod względem wydajności

WARUNKI ZATRUDNIENIA

- umowa o pracę
- praca w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
- możliwość rozwijania pasji i zainteresowań
- terminowo wypłacane wynagrodzenie

WYMAGANIA

- wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
- umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
- dobrej organizacji pracy, solidności i dokładności w wykonywanych obowiązkach
- wiedza w zakresie programowania obiektowego
- znajomość relacyjnych baz danych i tworzenia zapytań SQL

Mile widziane:
- znajomość języka PHP, Ruby lub C#
- znajomość framework: Ruby on Rails, Zend Framework lub podobnych
- znajomość zagadnień mapowania relacyjno-obiektowego ORM
- doświadczenie w zakresie wymiany danych: JSON, XML, SOAP, REST

Obowiązki:
- wytwarzanie oprogramowania przy użyciu TDD
- wykorzystanie metodyki SCRUM
- współpraca z działem testów i jakośc

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.