Programista

Junisoftex

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

JUNISOFTEX Sp. z o.o. – firma informatyczna działająca na rynku IT od 1987r. Podstawowym celem
działalności jest wytwarzanie i wdrażanie oraz stały rozwój autorskiego zintegrowanego systemu wspomagającego zarządzanie klasy ERP.

Stała współpraca z 70 firmami – różnorodność branż, wielkości struktury organizacyjnej oraz form własności przedsiębiorstw to świadectwo elastyczności i uniwersalności naszych rozwiązań.

Zatrudniamy zespół specjalistów o wysokich kwalifikacjach z zakresu projektowania, programowania oraz wdrażania systemów dla wielu dziedzin działalności gospodarczej.

Współpraca z nami to pewność sukcesu na dziś i perspektywa długofalowego rozwoju.

Programista
Miejsce pracy: Gliwice

Twoje zadanie to:

• Rozwój systemów informatycznych klasy ERP w dziedzinach FK, HR, CRM, Produkcja i inne
• Udział w projektowaniu oprogramowania zarówno w zakresie front-end jak i back-end
• Zapewnienie ciągłości pracy systemów i aplikacji IT
• Współpraca z zespołami analityków i wdrożeniowców w zakresie wsparcia wdrożeń systemu ERP.

Oczekujemy:
• Wykształcenia wyższego technicznego – specjalność informatyka, matematyka i/lub pokrewne
• Doświadczenia: min. 3 lata w wytwarzaniu oprogramowania
• Umiejętność programowania w technologiach: Delphi, SQL
• Motywacji i chęci do poznawania istniejących systemów informatycznych oraz nowych technologii
• Umiejętności pracy w zespole
• Zdolności analityczne

Mile widziane:
• Umiejętność pracy w technologiach: Net, Visual C#, technologie WEB
• Przykłady własnych projektów developerskich
• Znajomość języka angielskiego: w zakresie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:
• Umowę o pracę lub inną formę współpracy
• Wynagrodzenie podstawowe plus system motywacyjny
• Możliwość długoterminowej współpracy
• Kartę Multisport
• Przyjazną – partnerską atmosferę w pracy

Wymagania

Oczekujemy:

Prezentacja firmy

Od ponad 20 lat nasza firma działa na rynku informatycznym. Junisoftex’e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Project Management, Praca Inne