Manbroker Sp. z o.o.

PROGRAMISTA

Od: Manbroker Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk, Wrzeszcz

Manbroker sp. z o.o. – dla producenta oprogramowania dla zarządzających poszukuje osoby do pracy na stanowisko PROGRAMISTA.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowana informatyka)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • dobra znajomość Delphi,
  • praktyczna umiejętność projektowania aplikacji bazodanowych typu client-server,
  • znajomość narzędzi i technologii internetowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • zdolność do samodzielnego uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Mile widziana znajomość:

  • znajomość podstaw księgowości
  • znajomość systemu operacyjnego LINUX
  • serwera baz danych Interbase lub Firebird,
  • systemu wersjonowania kodu CVS

Obowiązki:

  • projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • pisanie i rozwijanie aplikacji w oparciu o bazy Firebird SQL
  • dostarczanie rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami inżynierii oprogramowania

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • prace w profesjonalnym zespole

W przypadku satysfakcjonującej współpracy możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony.

CV ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą "Aplikuj".

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jednocześnie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.