Opis stanowiska pracy

 Rozwój aplikacji, testy, poprawa zgłoszonych usterek (używając technologii wymienionych poniżej).

Wymagania

  1. Absolwenci wyższych uczelni, kierunki informatyczne.
  2. Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym naczytanie dokumentacji technicznej
  3. Umiejętności:
  • umiejętność tworzenia aplikacji bazodanowych,
  • preferowana znajomość bazy danych IBM DB2 na różnych platformach systemowych lub innej (ORACLE, MS SQL),
  • preferowana znajomość języka programowania SoftVelocity Clarion9 lub innego służącego do tworzenia aplikacji bazodanowych,
  • znajomość XML, JSON,
  • umiejętność analitycznego myślenie i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • gotowość do nauki oraz ciągłego rozwoju.

 Mile widziane:

  • znajomość branży medycznej.

 Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w młodym zespole,
  • ciągły rozwój umiejętności i samodzielne prowadzenie projektów.

Prezentacja firmy

Gabos Software Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma będąca produc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy