Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

W związku z nowymi projektami realizowanymi przez naszą firmę poszukujemy osoby na stanowisko Programista .NET.

Ofertę kierujemy zarówno do osób z doświadczeniem, jak i świeżo upieczonych absolwentów studiów.

Wymagania:

- Wykształcenie techniczne informatyczne

- Doświadczenie w pisaniu aplikacji webowych oraz desktopowych na platformie .NET - mile widziane doświadczenie przy projektach komeryjnych, ale jeżeli jesteś studentem, to chętnie zobaczymy co stworzyłeś w ramach studiów

- Znajomość relacyjnych baz danych w szczególności SQL Server

- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją

- Umiejętność pracy w zespole

- Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

- Chęć stałego rozwoju oraz poszerzania wiedzy i umiejętności z różnych zakresów

- Samodzielność i terminowość

Firma oferuje:

- stabilne miejsce pracy

- pracę w zgranym zespole

- elastyczność godzin pracy

- niezbędne narzędzia do pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie

- umowę o pracę (po okresie próbnym)

- szeroki zakres projektów, więc na pewno nie będziesz się nudzić :-)

- mało stresujące miejsce pracy

Kontakt:

NavSystems
43-300 Bielsko-Biała
ul. Cyniarska 22

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Prezentacja firmy

Firma Navsystems istnieje na rynku od roku 2005. Początki działal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy