Opis stanowiska pracy

Firma Landtech Sp.z.o.o. poszukuje pracownika na stanowisko :
Programista

Oferujemy:
- umowę na pełen etat
- możliwość podnoszenia kwalifikacji
- pracę w miłej atmosferze
- możliwość pracy zdalnej
Zatem jeśli:
- jesteś studentem/studentką
- posiadasz umiejętność diagnozowania i lokalizowania problemów
- posiadasz podstawową znajomość któregokolwiek z systemów: PHP, frameworku Symfony 2, SQL, ORM Doctrine, szablonów Twig, HTML, Ajax, CSS, Javascript (jQuery).
- posiadasz zdolność do identyfikacji i rozwiązywania problemów
- potrafisz dobrze organizować swoją pracę
- jesteś osobą dokładną i systematyczną,
- cechuje Cię konsekwencja w działaniu
- potrafisz szybko przyswajać wiedzę

I widzisz się w pracy, gdzie do Twoich zadań należeć będzie:
- współpraca przy budowie systemu opartego na ticketach i CMS-ie
- pisanie pluginów do serwera grafik.

prześlij do nas, swoje CV

Prezentacja firmy

Landtech to wiodący operator telekomunikacyjny działający na tere... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Inżynieria