Programista Wordpress

VLOG 1

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonego Programisty Wordpress do wewnętrznych projektów.

Realizowane projekty dotyczą aplikacji z wykorzystaniem Multisite dla m.in. branży telekomunikacyjnej i marketingu. Projekty są prowadzone zwinnie w 7 osobowym zespole.

Wymagania:

  • Minimum roczne komercyjne doświadczenie w Wordpress
  • Podstawowa znajomość PHP, HTML i CSS oraz jQuery

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 3.500 - 5.500 netto +VAT / do 5.000 brutto UoP / do 5500 brutto UoD
  • Stabilne zatrudnienie przy wielu projektach
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę sportową
  • Przyjazną i kreatywną atmosferę pracy
  • Pracę w biurze w Centrum Warszawy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy