Programista WordPress - projekty

TopCRM Sp. z o.o.

Warszawa, 02-697, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Tworzenie responsywnych witryn internetowych z użyciem CMS WordPress.

Szukasz ciekawych projektów?

Wolisz pracować zdalnie w godzinach jakich lubisz?

To oferta dla Ciebie.

Zapewniamy:

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności
  • Współpraca na umowę zlecenie, fakturę VAT
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów
  • Dostęp do praktycznej wiedzy, posiadającej realną wartość
  • Możliwość poszerzenia wiedzy z wybranej dziedziny technologii internetowych
  • Zadania adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Praca zdalna
  • Elastyczne godziny pracy

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość budowy WordPressa
  • Terminowe wykonywanie uzgodnionych zadań
  • Dbałość o szczegóły
  • Znajomość: PHP5 / HTML5 / CSS3 / MySQL itp.
  • Umiejetność tworzenia szablonów w oparciu o dostarczoną grafikę w PSD
  • Chęć rozwoju i poznawania nowych technologii
  • Pozytywne podejście do zadań i samodzielność

Miłe widziane:

  • Doświadczenie w modyfikacji i tworzeniu wtyczek do WordPress'a
  • Możliwość odbywania spotkań roboczych w Warszawie

Prezentacja firmy

Nasz zespół zajmuje się technologiami internetowymi dla biznesu o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce