Opis stanowiska pracy

Agencja interaktywna wykonująca projekty internetowe/marketingowe dla dużych i znanych firm szuka Programistów Webowych (PHP, JS) do pracy zdalnej w pełnym wymiarze godzin.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- tworzenie oprogramowania dla serwisów i aplikacji WWW
- projektowanie architektury systemów, serwisów i aplikacji WWW
- obsługa baz danych
- poszukiwanie i wdrażaniem nowych rozwiązań

Oferujemy:
- Stałą pracę zdalną w pełnym wymiarze godzin.
- Długotrwałą, wieloletnią współpracę.
- Pomoc bardzo doświadczonych programistów.

Prosimy o przesyłanie CV i portfolio (może być opis projektów wraz z czasem ich wykonania) w wiadomości zwrotnej.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (matematyczne, informatyczne lub pochodne), ewentualnie ostatnie lata studiów;
- bardzo dobra znajomość dowolnego frameworka PHP (Symfony, CodeIgniter, Yii itp.) poparta portfolio;
- dobra znajomość jQuery;
- mile widziana dobra znajomość CSS 3.0;
- gotowość do pracy z CMS - Concrete5, Wordpress itp.;
- MILE WIDZIANE ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.

Prezentacja firmy

Agencja interaktywna wykonująca projekty dla dużych i znanych fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy