Programista Webaplikacji JAVA - Kraków

Nonstop Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

   Dynamiczna, obsługująca bardzo znanych klientów w Polsce i za granicą firma komputerowa z Krakowa szuka dwóch ludzi umiejących i lubiących programować w Javie webaplikacje klasy enterprise.

   Parę słów o nas: realizujemy bardzo ciekawe zlecenia dla dużych i bardzo dużych klientów w Polsce, UK i USA. Tworzymy między innymi systemy formularzy elektronicznych, systemy obiegu dokumentów (z podpisem elektronicznym), systemy self-care oraz platformy udostępniania plików video dla biznesu.

   Dbamy o nasz zespół, relację z klientami, bardzo dobrą atmosferę pracy i stały dopływ ciekawych projektów dla najbardziej znanych w Polsce marek z branży bankowej, telekomunikacyjnej i programów lojalnościowych.

   Oprócz wynagrodzenia, adekwatnego do doświadczenia i umiejętności, oferujemy również dodatkowo bogaty system premiowy, komercyjne ubezpieczenie zdrowotne, a także możliwość szybkiego samorozwoju pod skrzydłami bardziej doświadczonych kolegów.

   Szukamy programistów z co najmniej rocznym doświadczeniem, minimalnym pozwalającym na zajęcie miejsca w prowadzonych projektach, ale nie musisz od razu być guru - dużo nauczysz się u nas. Szukamy ludzi, którzy może i popełniają błędy, ale nigdy dwa razy. Szukamy ludzi odpowiedzialnych za wykonywaną pracę - u nas każdy członek zespołu bierze na siebie część odpowiedzialności za projekt i współtworzy nasz sukces.

   Naszą mantrą jest jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Dzięki temu lista naszych klientów jest tożsama z listą naszych zadowolonych klientów, którzy wracają z kolejnymi zleceniami.

Jesteś zainteresowany? Dasz radę?

Dodatkowe informacje:

  • miejsce pracy: Mistrzejowice lub Ruczaj,
  • forma współpracy: preferujemy współpracę firma-firma, ale możliwe są też inne formy,
  • oczekiwana dyspozycyjność: pełny wymiar czasu,
  • czas podjęcia pracy: niemal od zaraz, a generalnie - ASAP.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu webaplikacji w Javie, poparte konkretnymi projektami,
  • uczciwość, zaangażowanie i chęć do pracy,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • inteligencja i poczucie humoru,
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość wzorców projektowych, w szczególności wzorca architektonicznego MVC
  • znajomość EJB 3.0, Spring, Hibernate, MyBatis,Maven, Jenkins
  • doświadczenie z SVN lub CVS,
  • doświadczenie z bazami danych (projektowanie, pisanie procedur, etc) Oracle, MSSQL, MySQL, Postgress
  • znajomość serwerów webowych i serwerów aplikacji - Tomcat, JBoss, WebSphere
  • skuteczność w zakresie tworzenia warstwy prezentacji (m.in. jquery, jQuery UI, jqGrid)
  • znajomość platformy LifeRay
  • znajomość ActionScript3/Flex
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Prezentacja firmy

Nonstop od 10 lat tworzy dedykowane, skalowalne rozwiązania IT dl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Jak najdłużej
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy