Programista/Wdrożeniowiec DevOps

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma konsultingowo-wdrożeniowa, dostawca rozwiązań w zakresie zarządzania usługami IT w związku z powiększaniem portfolio swoich Klientów -dużych i średnich przedsiębiorstw m.in. z sektora bankowo-ubezpieczeniowego, telekomunikacyjnego, energetycznego, produkcyjnego poszukuje Programisty/Wdrożeniowca DevOps.

Nr referencyjny:

EDE/08/2014

Lokalizacja:

Warszawa/Katowice-home office

Zakres obowiązków:

  • Analiza i implementacja systemów wspomagających tworzenie oprogramowania oraz zarządzanie release'ami
  • Prace programistyczne przy integracjach systemów IT
  • Implementacja oprogramowania wspierającego
  • Udział w projektach wdrożeniowych dla dużych i średnich przedsiębiorstw

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w realizowaniu projektów w oparciu o języki/technologie: C#, C++, Java, JavaScript, .NET lub pokrewnych
  • Udział w procesie zarządzania release'ami aplikacji w wyżej wymienionych projektach
  • Znajomość koncepcji DevOps i narzędzi z obszaru Continuous Integration (Jenkins, Rundeck, Git, Eclipse lub pokrewne)
  • Mile widziana znajomość metodyki Agile

Oferujemy:

  • Pracę przy projektach dla znanych przedsiębiorstw z wszelakich branż
  • Współpracę ze światowymi producentami oprogramowania
  • Umowę B2B
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Numer licencji: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy