RISCO SOFTWARE

Programista VBA

Od: RISCO SOFTWARE
Miejsce pracy: Warszawa

Jesteś ambitnym twórcą systemów informatycznych dla bankowości lub chcesz nim zostać?

Szukasz możliwości rozwoju i pracy w fantastycznym zespole? Zapraszamy do Risco Software – 4. firmy tworzącej systemy informatyczne dla bankowości wg Rankingu IT@Bank za 2015 rok. Mamy na koncie wiele ciekawych wdrożeń w koncernach o zasięgu polskim i globalnym, jesteśmy „open minded IT guys”. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania:

  • praca na miejscu u naszego klienta – w jednym z czołowych banków w Polsce;
  • udział w projektowaniu, implementacji, rozwoju i wdrażaniu rozwiązań automatyzacji procesów biznesowych typu End User Computing (tworzenie rozwiązań opartych o Microsoft Access i Microsoft Excel integrujących się bezpośrednio z aplikacjami dostępnymi przez przeglądarkę internetową);
  • tworzenie zaawansowanych makr i rozwiązań w programach Microsoft Access i Microsoft Excel integrujących się z programem Microsoft Outlook.

Szukamy osób, które posiadają:

  • wyższe wykształcenie matematyczne, informatyczne lub finansowe;
  • biegłą umiejętność tworzenia rozwiązań opartych o makra VBA działających w Microsoft Access i Microsoft Excel;
  • dobra znajomość aplikacji webowych HTML, JavaScript, Ajax, .NET;
  • znajomość języka SQL (Microsoft Access, Microsoft SQL Server);
  • dobrą znajomość zagadnień związanych z fazami tworzenia systemów informatycznych (lub przynajmniej ugruntowaną wiedzę teoretyczną w tym zakresie);
  • samodzielność, kreatywność, systematyczność;
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego.

Jako dodatkowy atut traktujemy:

  • znajomość programowania w C# .NET lub VB.NET;
  • doświadczenie w pracy w banku na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • nowoczesne standardy i narzędzia pracy;
  • pracę przy ciekawych projektach w jednej z największych na świecie instytucji finansowej;
  • możliwość zgłaszania i realizacji własnych autorskich projektów, a tym samym doskonalenia kompetencji zawodowych;
  • atrakcyjne warunki pracy, w tym: konkurencyjne wynagrodzenie (uzależnione od umiejętności i doświadczenia), pulę benefitów m.in. w obszarze nauki języków i opieki medycznej;
  • fantastyczną atmosferę w zespole i satysfakcję z pracy;
  • i wiele innych korzyści...

Oczekujemy na Państwa zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny w języku polskim lub angielskim.

praca@riscosoftware.pl