NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

Programista VB/VB.NET

Miejsce pracy: Stargard Szczeciński
NBC Sp. z o.o.

ZADANIA:

  • Praca nad udoskonalaniem obecnie używanych aplikacji do zarządzania produkcją
  • Analiza wymagań użytkowników
  • Tworzenie i wdrażanie nowych aplikacji oraz integracja z istniejącymi systemami
  • Analiza kodu, poszukiwanie rozwiązań, wykrywanie błędów

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu tworzenia aplikacji dla systemów Windows
  • Dobra znajomość Visual Basic 6 oraz Visual Basic.NET
  • Umiejętność tworzenia aplikacji wykorzystujących bazę danych Oracle i MS SQL
  • Przynajmniej dwuletnie (udokumentowane) doświadczenie programistyczne
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na sprawną komunikację

FORMA WSPÓŁPRACY:

  • Praca w godz. 8:00-16:15 (w tym 30 min przerwa na obiad)
  • Możliwa praca częściowo zdalna

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Długoterminową współpracę
  • Pakiet benefitów i szkoleń

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.