Programista tokarek CNC w systemie Fanuc

Pran Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy pracowników na stanowisko:

Firma zajmuje się wytwarzaniem części zamiennych do pomp przemysłowych.

 Opis stanowiska pracy:

- Programowanie i obsługa tokarek Hwacechon 400 ze sterowaniem Fanuc 18i

- Produkcja pojedynczych elementów i małych serii produktów (do 5 sztuk)

- Praca precyzyjna (elementy do 20 kg)

- Praca w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

 - Pracę w międzynarodowym środowisku

Wymagania

Wymagania:

- Umiejętność samodzielnego programowania tokarek w systemie Fanuc

- Doświadczenie w pracy precyzyjnej z niewielkimi elementami

- Doświadczenie w produkcji złożonych elementów

- Min. Komunikatywna znajomość j. angielskiego

 - Chęć pracy w systemie 3 zmianowym

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min. 6 miesięcy
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji