Programista szlifierki CNC Siemens (nr ref. FSS/12/15)

Weegree Sp. z o.o. S.K.A.

Sint - Truiden (Belgia) , zagranica

Od: Weegree Sp. z o.o. S.K.A.
Miejsce pracy: Sint - Truiden (Belgia)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Opis stanowiska:

  • Samodzielne programowanie i obsługa szlifierki CNC Geibel&Hotz RS 1000 CU ze sterowaniem Siemens.
  • Ustawianie maszyny.
  • Szlifowanie płaszczyzn i powierzchni cylindrycznych.
  • Praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi.
  • Produkcja jednostkowa, małoseryjna.
  • Kontrola jakości otrzymywanych detali
  • Konserwacja maszyny, gdy zachodzi potrzeba.

Wymagania:

  • Doświadczenie: minimum 3 lata w pracy na szlifierce CNC Geibel&Hotz RS 1000 CU ze sterowaniem Siemens.
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego - mile widziana.
  • Doświadczenie przy obróbce metalu i stali.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i pracy z narzędziami pomiarowymi.
  • Wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność!
  • Własny samochód -mile widziany.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwsze 2 miesiące zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

Informacje dodatkowe:

PRACA OD ZARAZ!