Programista systemów wbudowanych

ALTEN Polska

Częstochowa, śląskie

Wiele możemy napisać o tym, jaką firmą jest ALTEN Polska i dlaczego warto z nami współpracować. Cenimy jednak Twój czas, więc chętnie opowiemy Ci o tym na rozmowie rekrutacyjnej.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN skupiającą na całym świecie ponad 28 000 wybitnych specjalistów z dziedziny Inżynierii oraz IT, którzy realizują najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych (najnowsze samoloty pasażerskie? Jasne! Zaawansowane systemy dla największych korporacji? Oczywiście! To może jeszcze przemysł kosmiczny? Cóż…tak!). Zespół, który tworzymy, to profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem i znajomością potrzeb rynku codziennie udowadniają, iż grupa ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. W pracy bardzo ważna jest dla nas atmosfera, którą sami tworzymy. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, otwartości oraz pomysłowości.

Od: ALTEN Polska
Miejsce pracy: Częstochowa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Dla naszego klienta, wiodącego producenta i dystrybutora aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa, obsługującego wszystkich największych producentów pojazdów na całym świecie i prowadzącego działalność przez oddziały w ponad 20 krajach, poszukujemy Programistę Systemów wbudowanych.

Wymagania

  • Znajomość programowania w języku: C
  • Studia wyższe o kierunku inżynieria oprogramowania, elektronika, informatyka lub pokrewne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Podstawowa wiedza z zakresu obwodów elektronicznych
  • Znajomość UML

Główne zadania

  • Rozwój oprogramowania na mikroprocesory (16/32 bitowe, dwurdzeniowe, procesory sygnałowe)
  • Tworzenie specyfikacji do modułów oprogramowania wbudowanego
  • Definiowanie oraz analiza architektury oprogramowania
  • Praca zgodnie z zasadami i procedurami wypracowanymi w TRW
  • Praca z narzędziami wspomagającymi rozwój systemów wbudowanych (np. systemy zarządzania zmianą, systemy wersjonowania, sprzęt laboratoryjny)
  • Komunikacja i praca w międzynarodowych zespołach (USA, Niemcy, Wielka Brytania, Korea, Japonia, Chiny)
  • Analiza specyfikacji technicznych (np. wymagania klienta, wymagania systemowe, specyfikacje elementów elektronicznych, normy, standardy, itp.

Oferujemy

  • Indywidualne podejście do każdego kandydata
  • Dogodne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub rozliczenie firma-firma)
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)
  • Stabilną i długofalową współpracę
  • Możliwość pracy z europejskim liderem w Konsultingu Inżynieryjnym oraz Technologicznym - Alten Group
  • Program referencyjny
  • Wydarzenia integracyjne
  • Wsparcie w relokacji