Programista systemów wbudowanych (Embedded Systems)

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI:

  • Implementacja kodu C/C++ zgodnie z istniejącymi wymogami technicznymi i formalnymi
  • Samodzielna realizacja zadań projektowych

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość C/C++,
  • doświadczenie w programowaniu wbudowanym

(komunikacja ze sprzętem i/lub sterowniki),

  • znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i prowadzenie korespondencji
  • znajomość systemów Linux (jako programista i/lub administrator),
  • doświadczenie w pracy z systemami wideo oraz audio

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów (ARM/NIOS),
  • doświadczenie w programowaniu sterowników (Windows DDK),
  • znajomość biblioteki STL/boost,
  • umiejętność programowania wielowątkowego,
  • doświadczenie w programowaniu sieciowym (TCP/IP),
  • znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem wideo.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie na poziomie 4-6 tysiące netto miesięcznie/ uzależnione od kwalifikacji Kandydata
  • Ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.