Amister_Sp. z o.o. Sp. k.
Amister_Sp. z o.o. Sp. k. Amister_Sp. z o.o. Sp. k. Amister_Sp. z o.o. Sp. k. Amister_Sp. z o.o. Sp. k. Amister_Sp. z o.o. Sp. k.
Firma Amister jest dostawcą systemów sterowania i rozwiązań opartych na automatyce w przemyśle motoryzacyjnym, spożywczym i AGD. Firma w głównej mierze stawia na rozwój.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanej kadry inżynierów, której towarzyszy przyjazna i rodzinna atmosfera. Specjalizujemy się w projektowaniu, realizacji oraz integracji systemów automatyki przemysłowej, a także komputerowych systemów nadzoru i sterowania.

PROGRAMISTA SYSTEMÓW SCADA

Miejsce pracy: 41-940 Piekary Śląskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• wykonywanie oprogramowania systemów wizualizacji firmy Wonderware
• przygotowywanie dokumentacji technicznej dla dostarczanych rozwiązań / aplikacji.
• udział w rozruchu i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów
wizualizacji

OFERUJEMY:

• pracę w międzynarodowym środowisku,
• możliwość zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia

WYMAGANIA :

• wykształcenie wyższe techniczne o profilu automatyka
• znajomość języka Visual Basic
• znajomość systemu SIMATIC S7 będzie dodatkowym atutem;
• dobra znajomość języka niemieckiego
• dyspozycyjność, gotowość do odbywania podróży służbowych także
zagranicznych
• prawo jazdy
• uregulowany stosunek do służby wojskowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.