Programista Systemów Embedded

Unicard S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Projektowanie oraz implementację rozwiązań informatycznych w zakresie oprogramowania wbudowanego. Tworzenie dokumentacji technicznej, funkcjonalnej i produkcyjnej do oprogramowania wbudowanego. Tworzenie oprogramowania wbudowanego dla celów uruchamiania i sprawdzania nowych układów elektronicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, telekomunikacja, automatyka lub pokrewne);
  • Biegła praktyczna znajomość języka C/C++;
  • Znajomość architektury AVR, ARM7/9;
  • Umiejętność czytania schematów urządzeń elektronicznych;
  • Znajomość magistral komunikacyjnych RS-232, RS-485, SPI, I2C;
  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami kontrolno-pomiarowymi;
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznych;
  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Mile widziane:

  • Znajomość systemu Linux;
  • Doświadczenie w korzystaniu z systemów kontroli wersji (Subversion);
  • Znajomość systemów czasu rzeczywistego (FreeRTOS);
  • Znajomość rdzenia Cortex-M3 (kontrolery STM32);
  • Znajomość interfejsów USB, CAN, ETHERNET (od strony oprogramowania urządzenia);
  • Dłuższy niż roczny staż pracy na podobnym stanowisku Znajomość UML.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w różnych projektach i technologiach;
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Szeroki pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, j. angielski i inne;
  • Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
  • Zachowanie balansu między pracą a życiem prywatnym;
  • Przyjazną atmosferę w pracy oraz pracę z ludźmi z pasją;
  • Parking pod biurem.

Prezentacja firmy

UNICARD S.A. świadczy profesjonalne usługi z zakresu automatycznej ident... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria