Programista Sterowników PLC

ProfAs

Brzesko, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Programowanie sterowników PLC Siemens
  • Wykonywanie aplikacji dla systemów SCADA i HMI
  • Dobór konfiguracji sprzętowych PLC
  • Testowanie i uruchomienie maszyn u Klientów końcowych
  • Sporządzanie instrukcji obsługi maszyn

Wymagania

  • Znajomość sterowników PLC Siemens
  • Mile widziana znajomość programowania innych sterowników
  • Znajomość paneli HMI oraz systemów SCADA
  • Znajomość sprzętowa oraz programowa komunikacyjnych sieci przemysłowych ProfiBus, Profinet, etc.
  • Znajomość zagadnień i komponentów automatyki (przetwornice, serwonapędy, obwody bezpieczeństwa, aparatura modułowa, itp)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

Prezentacja firmy

Grupa ProfAs Sp. z o.o. powstała w roku 2000. Od samego początku naszej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management