Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Udział w projektach integracji (rozbudowy) systemów ERP
  • Przygotowywanie projektów technicznych oprogramowania
  • Tworzenie oprogramowania na podstawie projektów i dokumentacji technicznych
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych i integracyjnych
  • Wsparcie techniczne, optymalizacja i rozwój istniejącego oprogramowania
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej oprogramowania

Oczekujemy:

  • Znajomość bazy danych MS SQL (wersje 2012 i 2014)
  • Znajomość języka SQL (T-SQL)
  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Znajomość Visual Studio 2012/2013
  • Umiejętność programowania w C#

Mile widziane:

  • Znajomość SSMS, Profiler
  • Znajomość narzędzi analitycznych (Cristal Reports/Reporting Services)
  • Znajomość technologii:

- ASP.NET

- Ajax

- SilverLight

- Znajomość systemów Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum

Oferujemy:

  • Pracę na samodzielnym pełnym wyzwań stanowisku w dynamicznie rozwijającej się Firmie (umowa o pracę, pełny etat).
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii.
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego.
  • Pracę w ramach ciekawych projektów.
  • Zatrudnimy również studentów.

Wymagania

Miejsce pracy Kraków.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez umieszczenie oświadczenia o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych w firmie CDN Partner w Krakowie Sp. z o.o z siedzibą w Krakowie przy ul. Oboźnej 31, zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r."

Prezentacja firmy

Firma CDN Partner w Krakowie sp. z o.o. jest największym w Małopolsce Pa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych