Programista SQL/C++/C# - Desktop Developer

Asseco Poland S.A.

Gdynia, pomorskie

Asseco Poland jest największą polską firmą informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od ponad 20 lat tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm i instytucji z kluczowych sektorów gospodarki. To obecnie największa spółka informatyczna w Europie Środkowej oraz szósty producent oprogramowania w Europie. Przez dziennik "Parkiet" uznana za najlepszą spółkę roku 2014 z indeksu WIG20.

Grupa Asseco działa w 54 krajach. Zatrudnia ponad 20 000 osób. Tworzy techonologie, które wspierają funkcjonowanie, a także rozwój ponad 100 000 firm i organizacji. Działając na międzynarodowych rynkach, Asseco zbiera wszechstronne doświadczenia, które tworzą know-how wszystkich firm z Grupy. Synergia tych kompetencji stanowi wartość dodaną dla klientów firmy, którzy otrzymują produkty najwyższej jakości.

Miejsce pracy: Gdynia

Główne zadania:

  • Programowanie aplikacji desktopowych z wykorzystaniem SQL/C++/C#
  • Praca nad systemami finansowymi dla rynku kapitałowego
  • Dostosowywanie istniejących rozwiązań do potrzeb Klientów
  • Udział w testowaniu wytworzonych rozwiązań, analizowanie i usuwanie błędów
  • Tworzenie dokumentacji użytkownika i technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (profil informatyczny lub pokrewny)
  • 1-2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku programistycznym
  • Dostępność w wymiarze czasu min. 3/5 etatu
  • Znajomość języka SQL, SPL, triggerów, relacyjnych baz danych
  • Znajomość języka C++/C# (.NET 4.6 lub wyżej)
  • Znajomość środowiska Visual Studio, debugowania aplikacji
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną
  • Komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność, terminowość
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w realizacji zadań

Mile widziane:

  • Znajomość bazy danych SQL Server oraz Management Studio i SQL Server Profiler
  • Znajomość narzędzia Crystal Reports
  • Znajomość pracy z repozytorium źródeł
  • Znajomość Devexpress, Boost C++, LINQ
  • Znajomość JSON, XML, XSLT, VBS
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych JBoss, Tomcat
  • Znajomość zagadnień z obszaru rynku kapitałowego

 Oferujemy Ci:

  • Pracę w firmie, będącej szóstym producentem oprogramowania w Europie
  • Pracę z wykorzystaniem ciekawych technologii przy bardzo fajnym projekcie dla branży finansowej
  • Wspaniały i przyjazny zespół, który zawsze służy pomocą
  • Nieformalną kulturę pracy zespołowej - mówimy do siebie po imieniu, nie narzucamy sztywnego dress codu, a w  kuchni czeka na Ciebie pyszna kawa i owoce
  • Dodatkowe benefity (szkolenia merytoryczne i językowe, opieka medyczna, karta sportowa, program ubezpieczeń  grupowych)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.