Cyclad Sp. z o.o.

Programista Sharepoint

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Dla naszego Klienta, który jest międzynarodowym liderem w transformacji cyfrowej, zatrudniający około 100 000 pracowników w 72 krajach, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:

• Projektowanie i programowanie rozwiązań związanych z technologią MS SharePoint (np. z przepływ dokumentów i danych, portale korporacyjne)

• Doradztwo w kwestiach technicznych związanych z SharePoint

• Udział we wdrożeniach projektów informatycznych u naszych klientów (klienci lokalni i międzynarodowi)

• Praca z metodykami analizy wymagań, projektowania systemów, realizacji projektów

• Praca w doświadczonych zespołach projektowych

Wymagania:

• Umiejętność programowania rozwiązań dla platformy sharepoint 2016/2013

• Znajomość funkcji ootb (out-of-the-box) dla sharepoint 2016/2013 i umiejętność wykorzystania ich dla konkretnych wymagań biznesowych

• Bardzo dobra znajomość .net, c#

• Dobra znajomość Office 365, apps, Azure, Mvc, Jquery, angular, rwd,

• Pełna świadomości związana z ograniczeniami sharepoint

• Znajomość skryptów powershell

• Chęć pracy w zespole

• Ciekawość innowacji w branży

• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Stabilność zatrudnienia

• Rozwój kompetencji w ramach trzech ścieżek rozwoju - Programista rozwiązań SharePoint lub Wdrożeniowiec rozwiązań SharePoint: finanse, ubezpieczenia, administracja publiczna lub telekomunikacja

• Opieka medyczna, karta multisport

• Dofinansowanie działalność proponowanych społeczności sportowych, turystycznych, wydarzenia kulturalne czy ciekawe kursy pozazawodowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.