Cyfrowy Polsat S.A.

Cyfrowy Polsat S.A., spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, niekwestionowany lider na rynku płatnej telewizji satelitarnej w Polsce, operator usług telekomunikacyjnych i internetowych, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukuje osób zainteresowanych współpracą jako:

Programista Ruby/Ruby on Rails

Miejsce pracy: Warszawa

Redefine Sp. z o.o. to firma należąca do największej polskiej grupy medialnej – Cyfrowy Polsat, działająca na rynku nowych mediów, będąca jedną z najbardziej innowacyjnych spółek w tym segmencie. Od początku działalności, czyli od 2008 r., Redefine z sukcesem wprowadza na polski rynek i rozwija projekty z zakresu cyfrowej rozrywki, stosując autorskie rozwiązania technologiczne. Sztandarowym projektem Redefine jest ipla - największa w Polsce telewizja internetowa, a także muzo – nowy serwis muzyczny oferujący darmową muzykę.

Jeśli jesteś zdolny i ambitny, jeśli chcesz się rozwijać uczestnicząc w tworzeniu nowatorskich rozwiązań, z których korzystają już miliony Polaków na całym świecie, koniecznie dołącz do nas! My zadbamy o rozwój Twojej kariery!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i powstawaniem nowych projektów poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr Ref. PR/11/2012

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•Rozbudowa zaawansowanych aplikacji internetowych obsługujących wielomilionowe społeczności internetowe

•Rozwijanie narzędzi wewnętrznych firmy

•Programowanie w środowisku UNIX z użyciem narzędzi Open Source

•Współpraca z partnerami technologicznymi w grupie Cyfrowego Polsatu/TV Polsat oraz partnerami zewnętrznymi

•Umiejętność programowania w programie Ruby

•Bardzo dobra znajomość Ruby on Rails (~> 3.0), baz danych (PostgreSQL/MySQL)

•Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji ( git )

•Umiejętność realizacji projektów informatycznych w środowiskach Linux/Macos

MILE WIDZIANE:

•Znajomość NoSQL ( MongoDB, Redis ), AWS, Haml/Sass

•Znajomość zagadnień związanych z testowaniem (Test::Unit/RSpec)

•Doświadczenie w pracy z systemami pracującymi pod dużym obciążeniem