Programista Ruby On Rails

BloomNet

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

BloomNet to zespół profesjonalistów, których pasją są nowe technologie, programowanie, grafika i kreacja, media internetowe oraz komunikacja. Łączymy strategiczne i kreatywne myślenie z rozwiązaniami IT wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

Poszukujemy programistów Ruby On Rails do pracy w biurze w Olsztynie.
Oferujemy pracę w pogodnym i prężnym zespole nad ciekawymi projektami, zarówno dla klientów z Polski jak i z zagranicy.

Poszukujemy programistów Ruby On Rails o różnych stopniach zaawansowania. Zarówno początkujących, jak również profesjonalistów z doświadczeniem. Gwarantujemy wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz wsparcie w poszerzaniu umiejętności i możliwości rozwoju.

BloomNet należy do Good One Group. W skład grupy wchodzą również podmioty takie jak Good One PR, Good One Models oraz Versoft. Szeroka gama usług prowadzonych przez grupę gwarantuje możliwość ciągłego rozwoju oraz realizowanie coraz ciekawszych projektów.

Wymagania

  • Znajomość problematyki programowania stron internetowych
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Umiejętność realizowania celów zawartych w projekcie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

Mile widziane

  • Znajomość JavaScript/jQuery
  • Umiejętne poruszanie się w GIT/SVN
  • Znajomość systemu linux

Prezentacja firmy

BloomNet to zespół profesjonalistów, których pasją są nowe technologie, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy